فضاها و امکانات

 

دبیرستان فرزانگان3 با تکیه بر آموزش و کسب مهارت به صورت همزمان سعی دارد تا بهترین امکانات را برای آموزش بهتر در اختیار دانش آموزان قرار دهد. در زیر به معرفی امکانات مجموعه ها می پردازیم:

 

۱- کلاس های درسی:

ساختمان مدرسه شامل چندین کلاس آموزشی می باشد. تمامي كلاسها به سيستم رايانه ، ويدئو پروژكتور و وسايل كمك آموزشي مجهز می باشد.

سعی شده است تا بهترین فضاها به کلاس های درسی اختصاص داده شود تا دانش آموزان عزیز در فضای خوبی حضور داشته باشند.

 

۲ - سایت کامپیوتر:

یکی از مجهز ترین قسمت های دبیرستان فرزانگان3، سایت کامپوتر می باشد.

دانش آموزان در این کلاس ها زیر نظر مربیان خود مهارت کارکردن با کامپیوتر را فرا می گیرند.

 

 

۳ - کارگاه:

یکی از نکات مهم برای دانش آموزان ، کسب مهارت های مختلف شغلی است. از این جهت یادگیری مهارت های مختلف که همسو با کتاب های درسی نیز می باشد، بسیار مهم

خواهد بود.در دبیرستان فرزانگان 3 کلاس رباتیک در کارگاه فنی برگزار می شود

 

 

۴ - آزمایشگاه:

اهمیت برگزاری کلاس های آزمایشگاه  در جهت یادگیری بهتر مفاهیم درسی بر کسی پوشیده نیست. این موضوع در دبیرستان نمود بیش تری دارد و وجود آزمایشگاه مجهز فیزیک و شیمی یکی از وجهه هایی است که مدارس را از یک دیگر متمایز می کند.در همین راستا، دبیرستان فرزانگان3 مجهز به آزمایشگاه فیزیک و شیمی است که دانش آموزان بر طبق تقویم آموزشی خود از امکانات این آزمایشگاه استفاده می کنند.

 

5- کتابخانه

كتابخانه دبیرستان فرزانگان3 دارای انواع دايره المعارف و كتابهاي علمي ، فناوري اطلاعات ، پزشكي ، تاريخي ، جغرافيايي و ... در گروههاي سني نوجوان می باشد.

 


 

6- اتاق ورزش:اتاق ورزش دبیرستان فرزانگان3 مجهز به میز پینگ پنگ، فوتبال دستی وسایر وسایل و تجهیزات مربوط به ورزش می باشد.

 

7- اتاق مشاوره:

یکی از برنامه‌های حیاتی و مهم در مدرسه، مشاوره و راهنمایی می‌باشد. مشاوران درسی در دبیرستان فرزانگان3  حضور دارند تا در محیط مدرسه مشکلات دانش آموزان را برطرف کنند و باعث رشد و پیشرفت درسی دانش آموزان شوند. هدف ارائه خدمات مشاوره به دانش آموزان، کمک به برطرف کردن چالش های پیش روی دانش آموزان است.

 

8- نمازخانه:

اهمیت فعالیت های مذهبی و پرورشی در کنار فعالیت های آموزشی بر کسی پوشیده نیست و از این جهت کادر پرورشی مدرسه در جهت دستیابی به این مهم تمام تلاش خود را انجام می دهند.

دبیرستان فرزانگان3 دارای نمازخانه بوده و مراسم نماز جماعت ظهر و عصر هر روز در مدرسه برگزار می شود.

 

9-وسایل سرمایشی و گرمایشی برای نگهداری تغذیه دانش آموزان:

دبیرستان فرزانگان3 به منظور فراهم کردن آسایش برای دانش آموزان امکاناتی نظیر یخچال و دستگاه گرمکن غذا جهت نگهداری تغذیه دانش آموزان فراهم آورده است .

 

امید است تا این مجموعه بتواند در کنار فعالیت های آموزشی خود، تربیت را نیز به نحو احسن انجام داده تا اولیا محترم از این بابت نگرانی نداشته باشند.